Pracujte jako telefonní operátor ve výzkumu


 

Kdo jsme?

Jsme přední výzkumná agentura s více než 25 letou tradicí. Zabýváme se především marketingovým, sociologickým a politologickým výzkumem. Naší nejčastější náplní práce je výzkum trhu a veřejného mínění.

Historie1

Co je CATI?

Prostřednictvím telefonického rozhovoru s respondenty operátor vyplňuje předem připravený dotazník, který je naprogramován v počítači. Úkolem operátora je kromě vedení telefonického rozhovoru také přesně zaznamenávat odpovědi respondenta do počítače. Pro kvalitu dat je u CATI nutné, aby operátor četl otázky stále stejně a přesně tak, jak jsou zapsány v dotazníku. NEJEDNÁ SE O PRODEJ PO TELEFONU!

communication-1015376_960_720

Jaké máme požadavky na operátory?

fajfka_odrážkaSlušné a příjemné vystupování

 

fajfka_odrážkaKomunikační dovednosti

 

fajfka_odrážkaSpolehlivost

 

fajfka_odrážkaOdolnost vůči stresu

 

fajfka_odrážkaPečlivost

 

fajfka_odrážkaZákladní znalost práce na PC

 

Co nabízíme?

Výzkumy v CATI studiu se týkají různorodých témat. Zkoumáme spokojenost zákazníků s různými produkty, ptáme se na politické názory lidí, ale také například kontrolujeme práci tazatelů v terénu.

Každý operátor musí projít úvodním školením. Pokud je zájem spolupracovat oboustranný, zařazujeme operátora do naší databáze a navazujeme spolupráci. Školení připravujeme vždy před větším novým projektem nebo v případě, že potřebujeme doplnit tým operátorů kdykoli během projektu. Operátor může v SC&C pracovat na DPP nebo také na živnostenský list.

Plat operátora se pohybuje v rozmezí 90 -120 Kč/hod. Plat operátora je závislý na jeho kvalitě a produkci dotazníků.

Směny v CATI studiu se přizpůsobují projektu a cílové skupině, kterou zrovna do výzkumu vyhledáváme. Nejčastěji však směny probíhají od 9:00 do 17:00. Směny se dělí na dopolední a odpolední směnu, vždy po 4 hodinách. Operátor se může zapsat na celý den, ale také pouze na dopolední nebo odpolední směnu.

 

Kde nás najdete?

Naše CATI studio se nachází v centru Prahy kousek od Václavského náměstí v Krakovské ulici č. 7 ve 3. patře.

 

mapa_Krakovská

Zde nás najdete

 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Pole označená * jsou povinná.

Jméno*
Příjmení*
Titul
Váš email*
Váš telefon*
Máte zkušenosti z call centra?
Předpokládaný počet odpracovaných hodin týdně*
Poznámka
Přiložit životopis

Comments are closed