Dobrý skutek

 dobryskutek-white

Proč pomáháme?

Za více než 30 let jsme uskutečnili tisíce rozhovorů a přitom jsme se seznámili s mnoha smutnými osudy našich respondentů. Ne všem jsme mohli či uměli pomoci. Proto jsme se obrátili na profesionály. U DOBRÉHO SKUTKU máme navíc jistotu, že se pomoc dostane těm, kdo jí opravdu potřebují — Sdružení umožňuje cíleně podporovat ty, kteří se ocitli ve složité životní situaci a bez pomoci druhých se v dané chvíli neobejdou. Jsme rádi, že jsme se pro ně rozhodli.

Jak pomáháme a jak můžete pomoci i Vy?

U vybraných projektů věnujeme vždy určitou částku, kterou pošleme na konto nadačního fondu DOBRÉHO SKUTKU. Nejlépe nám pomůžete, pokud budete vstřícní vůči našim tazatelům a věnujete jim trochu času, aby s Vámi mohli provést rozhovor. Další možností je věnovat svou odměnu za vyplněný dotazník po internetu, pokud Vás o to naši telefonní operátoři požádají. I když se jedná o menší částky, důležité je, že jste se tak rozhodli. Čím více vás bude, tím pomůžete více lidem. Měňte i Vy svět k lepšímu.

I díky Vám jsme mohli k dnešnímu dni přispět částkou 2 307 327 Kč na konto občanského sdružení Dobrý skutek, kterou jsme mimo jiné podpořili nákup speciálního tandemového kola pro Terezku Varyšovou (její příběh si můžete přečíst zde) pro společné výlety s rodiči a pohybový trénink.

Jsme rádi, že díky Vám můžeme pomáhat těm, kteří to potřebují.

Dobrý_skutek_poděkování_1

Comments are closed.